Manavgat Başarı Vidanjör : 7/24 Profesyonel Tıkanıklık Açma Hizmeti. Keşke Demeden Önce...

Tesisat Başarı Vidanjör olarak 2010 yılından bu yana manavgat ve çevre semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bu yana Tescilli markasını kullanarak kaliteden ödün vermeden hizmet verme prensibiyle devam etmektedir. Günün her saati 7/24 tıkanan tuvalet lavabo kanalizasyon logar klozet alaturka ve mutfak gider i bağlı olan pimaş boruların tıkanıklığını ortadan kaldırmak amacıyla hizmetinizdedir.
İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0507 058 80 00

0507 058 80 00

basarividanjor@gmail.com

manavgattikanikacma.net

Demokrasi Bulv. No: 88/5 Manavgat / Antalya

Suya Nasıl Ulaşıyoruz?  • 2020-10-08
Kırmadan Bilgisayarlı Boru su kaçak tespiti

Günümüzde suya ulaşmak pek çok yerde son derece basittir. Bu iş için ayrılmış olan kuyular ve boru sistemleri vasıtası ile yaşadığımız her yere gelebilen bir su sistemi bulunmaktadır. Su, herkesin ulaşması gereken önemli bir kaynak olduğu için herkesin suya ulaşımını sağlayan çeşmeler ve kapalı alanlar için de sistemler bulunmaktadır. Suya ulaşmak için evlerde, iş yerlerinde ya da başka kapalı alanlarda en çok kullandığımız sistem ise su tesisatı sistemidir. Bu sistem aracılığı ile tesisat borularının gittiği her yere su taşımak mümkün olacaktır.
Günümüz dünyasında dünyada yaşayan insanların büyük bir kısmı suya ulaşmak konusunda bir engel yaşamazlar. Fakat bazen su tesisatının bile gittiği yerlerde su ile ilgili bir ulaşım sıkıntısı olur. Bu ulaşım sıkıntısı farklı şekillerde isimlendirilse de herkesin bildiği adı ile su kaçağı denilmektedir.

 
function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-111276903-2');