Manavgat Başarı Vidanjör : 7/24 Profesyonel Tıkanıklık Açma Hizmeti. Keşke Demeden Önce...

Tesisat Başarı Vidanjör olarak 2010 yılından bu yana manavgat ve çevre semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bu yana Tescilli markasını kullanarak kaliteden ödün vermeden hizmet verme prensibiyle devam etmektedir. Günün her saati 7/24 tıkanan tuvalet lavabo kanalizasyon logar klozet alaturka ve mutfak gider i bağlı olan pimaş boruların tıkanıklığını ortadan kaldırmak amacıyla hizmetinizdedir.
İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0507 058 80 00

0507 058 80 00

basarividanjor@gmail.com

manavgattikanikacma.net

Demokrasi Bulv. No: 88/5 Manavgat / Antalya

Manavgat TesisatManavgat Tesisat

Manavgat Tesisat  

Yapıların su işlemlerini karşılamak için yapılan sisteme su tesisatı denilmektedir. Firmamız Manavgat ilçesi ve genelinde tesisat işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Yapıların ya da binaların su ihtiyacını karşılamak için kurulan sisteme su tesisatı denilmektedir. Su tesisatları kullanılmadığında ya da uzun süre kullanıldığında hasar görebilir, bu nedenle de değiştirilmesi gerekebilir. Bu arızalanma durumlarını ortadan kaldırmak için ise tamirat yapmak gerekebilir. 

Manavgat ilçesinin her mahallesi için tesisat tamiri işlemi veren Başarı Vidanjör, bu sorunları yaşayan müşterilerimize en iyi ve en güvenilir hizmeti vermektedir. Tesisat işlemleriniz için 7 / 24 saat fark etmeksizin arayın gelelim. Bu işlem için ustalarımız hızlı bir şekilde işini tamamlamaktadır. Böylece evinizde oluşan hasar daha da büyümeden güvenilir bir şekilde tesisat işlemlerinizi bitiriyoruz. 

Tesisat Oluşan Arızalar

Tesisat bir yapı ve bina için önemli bir unsurdur. Yüksek katlı binalardaki su ihtiyacını gidermek için tesisat çok önemlidir. Eğer düzgün kurulmaz ya da bakımı yapılamazsa tesisat borularınız eskidiği için bu durum size pahalıya mal olabilir. 

Ülkemizde yaşanan su tesisatı sorunları genellikle alt yapıdan kaynaklanmaktadır. Bu problemden hem temiz su hattı hem de kirli su hattı etkilenmektedir. Genellikle arızalar pis su kaynağında yaşandığı için pis su kaynağında yaşanan arızalara göz atmakta fayda var. 

  • Boruların yanlış yerleştirilmesinde yaşanan arızalar
  • Yanlış ya da kalitesiz malzeme kullanımı
  • İşçilerden kaynaklanan hatalar, örneğin boruları yanlış bir şekilde yerleştirmesi,
  • Tesisatın ömrünün dolması 
  • Kirli suların bu tarz borulardan gitmesini sağlamak için yanlış kimyasal kullanımı ( bu durum tıkanıkların oluşması için çokça görülen bir durumdur. Kullanılan kimyasallar sayesinde tıkanıklık oluşumu hızlı bir şekilde gerçekleşir)
  • Eski bina ve yapılardaki su tesisatı borularının uzun süreli kullanımında dolayı bu boruların çürümesi 

Tesisat İşlemleri 

Yapınızın tesisat işlemleri için Başarı Vidanjör olarak hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu iş için özel olarak kullandığımız malzemeler ile yapınızın tesisatında oluşan sorunları hızlı bir şekilde görebiliyoruz. 

Böylece anında müdahale ile bu sorunun daha da artmasının önüne geçiyoruz. Tesisat işlemleri için bizi aradığınızda 7/24 saat içinde yanınızdayız.

 

 
function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-111276903-2');