Manavgat Başarı Vidanjör : 7/24 Profesyonel Tıkanıklık Açma Hizmeti. Keşke Demeden Önce...

Tesisat Başarı Vidanjör olarak 2010 yılından bu yana manavgat ve çevre semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bu yana Tescilli markasını kullanarak kaliteden ödün vermeden hizmet verme prensibiyle devam etmektedir. Günün her saati 7/24 tıkanan tuvalet lavabo kanalizasyon logar klozet alaturka ve mutfak gider i bağlı olan pimaş boruların tıkanıklığını ortadan kaldırmak amacıyla hizmetinizdedir.
İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0507 058 80 00

0507 058 80 00

basarividanjor@gmail.com

manavgattikanikacma.net

Demokrasi Bulv. No: 88/5 Manavgat / Antalya

Su Kaçağında Tesisatçı Ne Yapar?  • 2020-10-08
Kırmadan Bilgisayarlı Boru su kaçak tespiti

Su kaçağını neden bir tesisatçı ile halletmek gerektiği oldukça uzun bir konudur. Fakat en net hali ile tesisatçı su kaçağı bulma konusunda uzmandır. Problemin ne olduğunu ve nerede olduğunu birkaç dakika içerisinde anlayabilecek ve nasıl düzeltilebileceğini de yine çok kısa bir zaman içerisinde kafasında kurabilecektir. Bu nedenle öncelikle zamandan kazandıracak, daha sonra ise yanlış bir şey yapılmasının önüne geçmiş olacaktır. Bu sayede maddi bir kayıp yaşanmasının da önüne geçilecektir.
Su kaçağı bulma konusunda tesisatçı oldukça titiz davranır. Bu kaçağı tamir ederken de aynı titizlikle tesisatı incitmeden, başka bir probleme yol açmadan ve kırmadan tesisat tamir edilmektedir. Bunun en büyük faydası daha büyük arızalara yol açılmaması olacaktır.

 
function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-111276903-2');