Manavgat Başarı Vidanjör : 7/24 Profesyonel Tıkanıklık Açma Hizmeti. Keşke Demeden Önce...

Tesisat Başarı Vidanjör olarak 2010 yılından bu yana manavgat ve çevre semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bu yana Tescilli markasını kullanarak kaliteden ödün vermeden hizmet verme prensibiyle devam etmektedir. Günün her saati 7/24 tıkanan tuvalet lavabo kanalizasyon logar klozet alaturka ve mutfak gider i bağlı olan pimaş boruların tıkanıklığını ortadan kaldırmak amacıyla hizmetinizdedir.
İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0507 058 80 00

0507 058 80 00

basarividanjor@gmail.com

manavgattikanikacma.net

Demokrasi Bulv. No: 88/5 Manavgat / Antalya

Manavgat Sıhhi TesisatManavgat Sıhhi Tesisat

Manavgat Sıhhi Tesisat  

Manavgat ilçesi ve genelinde sıhhi tesisat işlemleri için siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz. 

Merak edilen konulardan birisi olan sıhhi tesisat en kısa tanımıyla bir kaynaktan alınan suyun bir yapıya temiz bir şekilde ulaştırılıp kullanılan bu suyun hızlı bir şekilde boşaltılması için gereken borulardır. Yani temiz su ile kirli su tesisatlarının tamamını kapsamaktadır. 

Daire Sakinleri İçin Sıhhi Tesisat 

Evlerimizde yer alan banyo, tuvalet, mutfak lavabosu gibi yerlerde kullandığımız sular sıhhi tesisat sayesinde evimize kadar gelmektedir. Bu iş için özel olarak hazırlanmış borular evimiz daha yapım halindeyken yerleştirilmiştir. Sıhhi tesisat için lavabolar, eyveler, duş tekneleri, banyo küvetleri, klozetler, giderler, bataryalar kullanılmaktadır. 

Bunların hepsi sıhhi tesisat kurulumu için önemli unsurlardır. Örneğin muslukların kullanımı için içine yerleştirilen contalar önem kazanmaktadır. Sıhhi tesisat da çıkan sorunlarında aslında nedeni budur. Conta takılmaması ya da yanlış conta seçimi bunun yanı sıra tesisat için yerleştirilen borularda oluşan sızıntılar, eyvelerden gelen pis kokular bu tür sorunlar tesisat da yaşanan önemli sorunlardır. 

Sıhhi Tesisat Boruları Döşenirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sıhhi tesisat boruları özellikle temiz suyun gelmesi ve pis suyun boşaltılması için önemli bir detaydır. Başarı Vidanjör olarak sıhhi tesisat borularını hızlı ve güvenilir bir şekilde döşeriz. Çünkü sıhhi tesisat boruları döşenirken erişilebilirlik çok önemlidir. Bunun nedeni eğer bir sorun oluşursa hızlı bir şekilde erişilip oluşan bu sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi gerekir. 

Borular döşenirken ele aldığımız unsurlara bakacaksak boruların dışarda kalmamasına dikkat ediyoruz. Çünkü görsellik açısında böyle bir durum hoş karşılanmaz aynı zamanda borularda donma veya yıpranma olmaması için boruları iyi bir şeklide izole ediyoruz. 

Askıda duran boruları duvara özel aparatlar sayesinde izole ederek bu şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Bu askı ve kelepçeler boruya uygun yapıda olup zamanla boruların zarar görmemesi için özel köpük yöntemiyle de destekliyoruz. 

Sıhhi tesisat işlemleri için temiz su ile pis su giderinin karışmaması için kurulum da çok önemlidir. Başarı Vidanjör olarak ustalarımız kurulum için en iyi şekilde hizmet vermektedir. 

 
function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-111276903-2');