Manavgat Başarı Vidanjör : 7/24 Profesyonel Tıkanıklık Açma Hizmeti. Keşke Demeden Önce...

Tesisat Başarı Vidanjör olarak 2010 yılından bu yana manavgat ve çevre semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bu yana Tescilli markasını kullanarak kaliteden ödün vermeden hizmet verme prensibiyle devam etmektedir. Günün her saati 7/24 tıkanan tuvalet lavabo kanalizasyon logar klozet alaturka ve mutfak gider i bağlı olan pimaş boruların tıkanıklığını ortadan kaldırmak amacıyla hizmetinizdedir.
İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0507 058 80 00

0507 058 80 00

basarividanjor@gmail.com

manavgattikanikacma.net

Demokrasi Bulv. No: 88/5 Manavgat / Antalya

Atık Su Tesisatında Kaçak Olursa Ne Yapılır?  • 2020-10-08
Kırmadan Bilgisayarlı Boru su kaçak tespiti

Her gelen su temiz içme suyu değildir. Bazı sular atık sulardan ya da arıtılmamış, içilemeyecek olan sulardan oluşabilir. Bu gibi durumlarla karşılana kişiler tesisatı yaptırırken bazı problemlerle karşılaşabilir. Örneğin kaçak birden fazla olabilir. Bu tehlikeli bir durumdur ve bir kaçak tamir edildikten sonra diğer arızalı yer gözden kaçabilir ya da yok sayılabilir. Bu gibi durumları göz ardı etmek ve suyu kullanmaya devam etmek atık su kullanmak anlamına gelecektir. Atık su kullanmak da kişilerin sağlığı açısından riskli olduğu için kameralı görüntüleme cihazı adı verilen bir cihaz kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu cihaz kullanımı sayesinde nerede bir arıza olduğu, nerede onarılması gereken bir detay olduğu en net ayrıntıları ile görülecek ve bu sayede de tesisatçı hiçbir detayı atlamaksızın tesisatı başarı ile tamamlayabilecektir.
Tesisat sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Tesisat için de birtakım eşyaların kullanılması gerekmektedir. Bu aletler kişilerin daha iyi ve eksiksiz iş yapabilmesi için gereklidir. Genellikle her evde olmayan bu aletleri tesisatçılar kullanmayı çok iyi becermektedir. O nedenle evde tesisat yapmak isteyen kişiler asla usta bir tesisatçı kadar iyi bir tesisat yapamayacağını unutmamalı ve bu doğrultuda alanında uzman ve deneyimli bir tesisat ustasını arızaya bakması için davet etmelidir.

 
function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-111276903-2');